Funkcjonalne (niezbędne)
Analityczne
Marketingowe

Dom na sprzedaż Wilkówm, gm. Kocmurzów-Luborzyca, Wilków

5 pokoi
97.00 m²
9 268,04 zł/m2
MPA-DS-62
Oblicz ratę kredytu

899 000 zł

Dom na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Symbol oferty MPA-DS-62
Powierzchnia 97,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 500 m²
Liczba pokoi 5
Rodzaj domu segment
Standard
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 2
Okna nowe PCV
Instalacje nowe
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Stan budynku do wykończenia
Ogrodzenie działki siatka w ramach
Rok budowy 2026

Maciej Góra

Agent nieruchomości, Zarządca nieruchomości
Nr licencji: 27993

Napisz wiadomość 30 Ofert

Opis nieruchomości

Wilków, gm. Kocmyrzów-Luborzyca – Dom z działką w cenie 3 pokoi w Krakowie! || Spokój i przestrzeń 15 minut od miasta (segment B – prawy)

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wilków, gm. Kocmyrzów-Luborzyca, przy ul. Zacisze.

To propozycja dla tych, którzy chcą zamieszkać w spokojnym, zielonym otoczeniu – ale z wygodnym dojazdem do Krakowa i bez kompromisów w standardzie.

Najważniejsze informacje:

  • Lokalizacja: Wilków, ul. Zacisze (gm. Kocmyrzów-Luborzyca)
    • Projekt: „Dom w kurkumie 3 (B)” – Archon
    • Powierzchnia użytkowa: 97 m², 5 pokoi
    • Działka: 500 m² – duża, prywatna przestrzeń wokół domu
    • Układ:
    – Parter: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród, dodatkowy pokój (gabinet/sypialnia), łazienka, wiatrołap z miejscem na szafę